IV Niedziela Wielkanocna

Kalendarz liturgiczny:

We wtorek  Uroczystość Świętego Wojciecha, głównego patrona Polski

W czwartek święto św. Marka Ewangelisty, patrona  ks. Wikariusza i p. Marka ,  naszego organisty– polecamy ich  Waszej modlitewnej pamięci i życzymy wszelkich potrzebnych łask na każdy dzień życia.

Dzisiaj Światowy Dzień Modlitw o Powołania. W środę o godz. 18.00. Msza święta o powołania do kapłaństwa i życia zakonnego szczególnie z naszej parafii.

Przypominamy o propozycji trasy procesji  Bożego Ciała i prosimy o wyrażenie swojej opinii  poprzez zaznaczenie    odpowiedzi  TAK lub NIE na karteczkach znajdujących się na stoliku z gazetami.

Członkinie Róży św. Antoniego zapraszamy  do czuwania przy Jezusie Eucharystycznym podczas dzisiejszej adoracji od 12 do 18. Za tydzień czuwanie powierzamy Róży Zwiastowania NMP.

Dzisiaj po Mszach św. przed kościołem zbiórka pieniędzy na leczenie chorego małego  Nikodema.

Grupie  26 dziękujemy za złożone ofiary na  sprzątanie kościołów.

Polecamy  lekturę prasy katolickiej i życzymy szczególnej opieki Zmartwychwstałego Pana   dla wszystkich parafian i gości.